E TİCARET

E TİCARET

E-Ticaret Web Site Tasarımı
İşletmeler ve girişimciler için yapmış olduğumuz E-Ticaret web siteleri , tamamıyla sizin istediğiniz firmanıza özgün bir tasarımla , bir çok özelliği barındıran ve müşterilerinize yani hedef kitlenize erişmeniz için SEO ( Google Arama Motoru Optimizasyonu ) altyapısı güçlü bir web sitesi kuruyorum.

E-Ticaret Sitenizin Tasarımı Nasıl Olacak ?
Sitenizi oluştururken tasarımı tamamıyla sizin isteğinize göre yapacağız. Rakiplerinizi birlikte analiz ederek biz her zaman rakiplerinizden bir adım daha önde şık ve kullanıcı dostu bir tasarım ile web sitelerinizi yapacağız. Bu sayede sektörünüzde veya yapacağınız işte bir adım daha önde olacaksınız.
Ayrıca , büyük firmalar e-ticaret paketlerini satarken kurulum yapıp bırakırlar. İçeriği sizin doldurmanız gerekir. Ana sayfanız ve diğer kısımlar bomboş olarak gelir. Biz bu konu da da sizi yalnız bırakmıyoruz. Ana sayfanızı , banner alanlarınızı yapıp teslim ediyoruz. Sitenizi açtığınızda sanki yıllardır faaliyette olan ışıl ışıl bir sayfa karşınıza çıkacak. Ve tabi ki mobil uyumlu olacak.

E-Ticaret Sitenizin Özellikleri Neler Olacak ?
Her E-Ticaret sitesinde olan belirli özellikler var. Ürün ekle – çıkar , kategori bölümü , sepet , hesabım sayfası vs. Büyük E-ticaret web site yazılımı yapan firmaların kurmuş olduğu özellikleri tamamıyla bizde yapıyoruz. Hatta daha fazlasını da yapabiliriz. İstediğiniz özel bir özellik olursa bunu web sitenize entegre ederiz.

E-Ticaret ‘te Başarı Sağlamanız İçin Ne Yapacağız ?
Web sitenizi yapım aşamanızda SEO yani Google arama motoru için optimize edilmiş Google’ın belirli standartlarına uyan kaliteli sayfalarla teslimini yapacağız. SEO gerçekten sizler için çok önemli. Rakiplerinizden sıyrılmak üst sıralarda çıkmak , daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlar. Bunun için kurulum esnasında SEO tarafında güçlü başlamış bir web sitesi size inşa edeceğiz. Ayrıca SEO hizmeti almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

SINIRSIZ DESTEK – SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME – GÜÇLÜ ALTYAPI
Yaptığım web sitesini kullanmaya devam ettiğiniz sürece sonsuza kadar size ücretsiz desteğim olacaktır.

Daha fazla bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Birkaç Referans:

Bittimyagi.com

karasarimsak.com

caspilife.com

onbato.com

tebom.net

we daha bir çok örnek siteyi inceleyebilirsiniz...


ister tek ürün ister market olarak e ticaret sisteminizi kurup 24 saatte teslim ediyoruz.

sistemler, n11, gitti gidiyor vb bir çok e ticaret sistemi ile entegre,

kargo ve kredi kartı modüllü olarak teslim ediliyor.

E TİCARET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ